• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Комісія з питань Бюджету участі вчергове заслухала стан реалізації проектів-переможців Громадського бюджету

14 травня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука, на якому було заслухано стан реалізації проектів-переможців громадського бюджету 2018 року, проблеми, що виникають у процесі їх реалізації.

Шановні калушани!

Нагадуємо, що з 01 травня розпочався процес подання проектів в рамках міської програми «Бюджет участі»

Шановні калушани!

Повідомляємо Вам, що розпочинається процес подання проектів в рамках місцевої програми Бюджету участі

Відбулося засідання комісії з питань бюджету участі.

16 березня 2017 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука. Участь в засіданні комісії, окрім її членів, прийняли автори проектів-переможців громадського бюджету 2018 Оксана Іванців, Тетяна Кіндюх та Галина Федюра.

До уваги членів комісії з питань Бюджету участі та авторів проектів-переможців!

16 березня 2018 року о 13.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться чергове засідання комісії, на якому розглядатимуться такі питання: - стан реалізації проектів-переможців; - внесення змін до Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуш та - пропозиції до параметрів громадського бюджету на 2019 рік.

Консультації з громадськістю щодо внесення змін до Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуш та щодо прийняття параметрів Бюджету участі на 2019 рік

Шановні мешканці міста! Запрошуємо взяти участь в громадському обговоренні, яке триватиме з 14 лютого по 02 березня 2018 року, щодо внесення змін до Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуш та затвердження параметрів Бюджету участі на 2019 рік.