• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Перший етап (прийом громадських проектів) Бюджету участі завершився.

Впродовж період у з 09 жовтня по 03 листопада 2017 року калушанами було подано 45 проектів, з яких 36 перебувають на розгляді, 2 відхилено на етапі попередньої оцінки з підстав передбачених Положенням та 7 видалено. Загальна сума вартості поданих проектів становить 6 967 616 гривень.

Відбувся круглий стіл з метою обговорення питань перспектив та викликів впровадження Громадського бюджету у місті Калуш

19 жовтня 2017 року о 10.00 год. у конференц-залі Палацу культури «Мінерал» відбувся круглий стіл з метою обговорення питань перспектив та викликів впровадження Громадського бюджету у місті Калуш.

Відбувся навчальний тренінг на тему: «Участь громадян у бюджетному процесі: як подати і просувати проекти на виконання Громадського бюджету міста Калуш»

19 жовтня в ресторані «Асторія» (вул. Підвальна, 9) о 12:00 відбувся навчальний тренінг для майбутніх авторів проектів на тему: «Участь громадян у бюджетному процесі: як подати і просувати проекти на виконання Громадського бюджету міста Калуш», який провели експерти ГО «Інститут регіонального розвитку» м.Львів Уляна Терлецька та Ірина Куропась.

Впроваджуємо Бюджет участі м.Калуша

19 жовтня 2017 року о 10.00 год. у конференц-залі Палацу культури «Мінерал» відбудеться круглий стіл з метою обговорення питань перспектив та викликів впровадження Громадського бюджету у місті Калуш.