• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Відбулося засідання комісії з питань бюджету участі.

16 березня 2017 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука. Участь в засіданні комісії, окрім її членів, прийняли автори проектів-переможців громадського бюджету 2018 Оксана Іванців, Тетяна Кіндюх та Галина Федюра.

До уваги членів комісії з питань Бюджету участі та авторів проектів-переможців!

16 березня 2018 року о 13.00 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбудеться чергове засідання комісії, на якому розглядатимуться такі питання: - стан реалізації проектів-переможців; - внесення змін до Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуш та - пропозиції до параметрів громадського бюджету на 2019 рік.

Консультації з громадськістю щодо внесення змін до Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуш та щодо прийняття параметрів Бюджету участі на 2019 рік

Шановні мешканці міста! Запрошуємо взяти участь в громадському обговоренні, яке триватиме з 14 лютого по 02 березня 2018 року, щодо внесення змін до Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуш та затвердження параметрів Бюджету участі на 2019 рік.

Перший етап (прийом громадських проектів) Бюджету участі завершився.

Впродовж період у з 09 жовтня по 03 листопада 2017 року калушанами було подано 45 проектів, з яких 36 перебувають на розгляді, 2 відхилено на етапі попередньої оцінки з підстав передбачених Положенням та 7 видалено. Загальна сума вартості поданих проектів становить 6 967 616 гривень.