• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Новини

Всі новини

Бюджет участі

Вибирай проекти зі списку (не більше 5-ти) і голосуй за ті ідеї, які, на твою думку, є найпріоритетнішими для покращення міста. Терміни початку і завершення голосування за проекти: 01 вересня – 21 вересня 2018 р.

До уваги авторів проектів громадського бюджету (Бюджету участі) на 2019 рік, які допущено до голосування. Заходи з презентації проектів.

Комісія з питань Бюджету участі, відповідно до розділу 5 Положення про бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуша, затвердженого рішенням міської ради від 28.09.2017 року № 1071, планує у середу 22 серпня 2018 року на площі біля меморіальної дошки Богдану Хмельницькому (р-н П‘ятачок) провести презентацію проектів Бюджету участі. Початок о 17.00 год.

Відбулося чергове засідання комісії з питань бюджету участі

16 липня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука, на якому приймались рішення щодо допущення до голосування 4-х проектів, що були відправлені на доопрацювання на попередньому засіданні.

Комісія з питань Бюджету участі вчергове заслухала стан реалізації проектів-переможців Громадського бюджету

14 травня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука, на якому було заслухано стан реалізації проектів-переможців громадського бюджету 2018 року, проблеми, що виникають у процесі їх реалізації.

Шановні калушани!

Нагадуємо, що з 01 травня розпочався процес подання проектів в рамках міської програми «Бюджет участі»

Шановні калушани!

Повідомляємо Вам, що розпочинається процес подання проектів в рамках місцевої програми Бюджету участі