• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Комісія з питань Бюджету участі вчергове заслухала стан реалізації проектів-переможців Громадського бюджету

14 травня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука, на якому було заслухано стан реалізації проектів-переможців громадського бюджету 2018 року, проблеми, що виникають у процесі їх реалізації.

14 травня 2018 року в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось чергове засідання комісії з питань Бюджету участі під керівництвом міського голови Ігоря Матвійчука, на якому було заслухано стан реалізації проектів-переможців громадського бюджету 2018 року, проблеми, що виникають у процесі їх реалізації.

Про поточний стан членам комісії доповідали начальник УБРІ Богдан Грущак, заступник начальника УЖКГ Тарас Фіцак та начальник відділу з питань внутрішньої політики і зв’язків з громадськістю міської ради Тарас Нижник.

Отже, проекти знаходяться у наступних стадіях реалізації:

1. Проект «Модернізація ігрових майданчиків у Дошкільному навчальному закладі "Червона шапочка" авторства Галини Федюри – реалізований, встановлено 21 елемент ігровий майданчиків.

2. Проект «Дитяча мрія — міні-поле для футболу на вулиці Рубчака» авторства Тетяни Кіндюх – тривають роботи з влаштування майданчика, які повинні бути завершені до 25 травня 2018 року. Окрім того передбачено влаштування освітлення майданчика, яке повинно бути встановлено до 01 липня 2018 року, що не було передбачено проектом.

3. Проект «Сучасний спортивний простір для дітей» авторства Оксани Іванців – розробляється кошторисна документація, якою передбачено влаштування асфальтного (твердого покриття) для встановлення на ньому тренажерів. Місце погоджено з автором проекту та директором школи. Коштів для заміни штучного покриття на футбольному полі та заміни його огорожі не достатньо у зв’язку із значним збільшенням вартості.

4. Проект «Сучасний вуличний баскетбольний майданчик» авторства Тетяни Ігнатенко – розробляється кошторисна документація, яка передбачає відновлення твердого покриття на існуючому баскетбольному майданчику. Строк виконання робіт по відновленню майданчику, що передбачається договором підряду – 1 місяць.

5. Проект «Теплий храм» авторства Олега Савки – оскільки на даний момент в церкві святого Архистратига Михаїла, влаштовані риштування для проведення реставраційних робіт, які ще не завершені, то розпочати роботи по даному проекту поки що не можливо.

6. По проекту «Озеленення дворів та вулиць міста» авторства Олега Нижника, станом на 14.05.2018р. висаджено 30 сакур (алея на бульварі Незалежності – 27 шт., площа Героїв – 2 шт. та 1 сакура – на вул.Січинського, 1) та 30 кленів кульових на бульварі Незалежності. Роботи по насадженню дерев будуть продовжені осінню.

Також члени комісії виїхали в дошкільний навчальний заклад «Червона шапочка», де завершено реалізацію проекту, та дізналися від завідувача садочку Ірини Дем’янчук про реакцію дітей та їх батьків на оновлення.