• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Відбулося засідання комісії з питань бюджету участі

На даному засіданні приймалися рішення щодо можливості допущення поданих проектів до голосування.


03 липня 2018 року о 13:00 год. у залі засідань виконавчого комітету Калуської міської ради відбулося засідання комісії з питань Бюджету участі. Участь в засіданні комісії, окрім її членів, прийняли автори проектів. На даному засіданні приймалися рішення щодо можливості допущення поданих проектів до голосування.

За результатами розгляду, на підставі висновків відповідальних структурних підрозділів міської ради, які мали б реалізовувати проекти у разі визнання їх переможцями, до голосування, відповідно до розділу 9 Положення про запровадження бюджетування за участі громадськості (Бюджет участі) міста Калуша, допущено 15  проектів, 4 проекти відправлено на доопрацювання.  

     З 01 вересня 2018 року усі проекти, які успішно пройшли оцінку комісії, будуть доступні для голосування в електронній системі «громадський проект» https://gp.kalushcity.if.ua.

     Нагадуємо, що проголосувати за проекти можуть жителі міста, які досягли 16-річного віку і це можливо зробити як на сайті за вищевказаним посиланням так і особисто в пунктах супроводу:

1) загальний відділ виконкому міської ради (вул. І. Франка, 1, каб. №2);

2) міський Центр надання адміністративних послуг (вул. Б. Хмельницького, 52).

Для голосування у пунктах супроводу необхідно бути присутнім особисто жителю міста і мати з собою паспорт та/або інші документи, які підтверджують проживання чи місце роботи в місті. Подача однією особою груп заяв і копій паспортів або інших документів не прийматимуться.